Hakkımızda
Kutu Dünyası, HS KUTU DÜNYASI AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'nin bir markasıdır. 1978 yılında temelleri atılan firmamız sektörün duayeni, öncüsü ve lideri konumundadır. Kutu Dünyası markası altında "online satış" ile müşterilerimize en hızlı ve avantajlı hizmetleri sunmaktayız.


Hizmet verdiği tüm kuruluşlara teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak firmanın yapısına uygun; gıda ambalaj ürünleri için gerekli ayrıntılar planlanmış özel çözümler ve görsel tasarım uygulamaları yapılmaktadır. Öncelikli amacı müşteri memnuniyeti olan firmamız 3000 m2 kapalı, toplam 4500m2 alanda üretim yapmaktadır. Firmamız, değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek hem ürün yelpazesini, hem de kalitesi en üst seviyeye taşımaktadır.


KUTU DÜNYASI, aylık 200 ton karton işleme kapasitesine sahiptir. Bünyemizde bir adet 72x102 ebat 6 renk ofset baskı, bir adet 72x102 ebat 2 renk ofset baskının yanı sıra, selofan, lak, sedef, metalize kaplama, kesim ve perforaj sistemleri tesislerimizde çözümlenmektedir. Grafik tasarım, film, montaj ve kalıp işlemleri, alanında uzman personellerimizce müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktadır.


Makine parkurumuzda ayrıca, 3 renk flekso baskı ambalaj kağıdı üretimi ve Türkiye’de ilklerden olan üretimlerimizden O.P.P kaplı daha sıhhi ve temiz gıdaya uygun olan şarküteri ve kasapların ihtiyaçlarına yönelik lamine kağıt üretmektedir. Tek kullanımlık karton tabaklar, masa kağıtları, tepsi kağıtları, pizza kutuları, karton baklava tepsileri Türkiye'de ilk kez firmamız tarafından üretilmiştir. İmalatlarımız, sıhhi ve hijyenik şartlara uygun olarak Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın izni ve gıdaya uygun belgesiyle üretilmektedir.

 

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün duayeni olmayı sürdüren firmamız Kutu Dünyası markası ile online satış alanında da öncülüğünü devam ettirmektedir.

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize "en kaliteli ürünü, en ucuza en hızlı şekilde sunmayı" kendimize misyon edindik.

 

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin bize layık gördüğü "sektörün duayeni ve yol göstericisi" unvanını her zaman korumayı ve geliştirmeyi kendimize vizyon edindik.


KURUMSAL KİMLİK

ŞİRKET TÜRÜ: Limited Şirketi

TİCARET SİCİL MEMURLUĞU: İstanbul

TİCARET SİCİL NO: 419748-5

TİCARET ÜNVANI: HS KUTU DÜNYASI AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ŞİRKET TESCİL TARİHİ: 07/11/2022 

VERGİ DAİRESİ: Avcılar

VERGİ NO: 464 191 9035

  

BELGELERİMİZ

- İSO Belgeleri

- İşletme Kayıt

- Çalışma İzni

- Üretim İzni

- Sicil Sertifikası